@LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN  @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN  

Brandové focení

Tvá značka mluví za tebe

budou strategicky promyšlené
podtrhnou tvou jedinečnost
odliší tě od konkurence

Přesně takové fotky pro tebe vytvořím.

Pracuješ na své osobní značce a chceš do toho jít naplno? Abys působila opravdu profesionálně, potřebuješ neotřelou sadu portrétů, které…

Yes, to potřebuju!

posílí tvůj status experta
ztělesní tvou vizi
a sama se do nich zamiluješ!

linkedin
žena
ženy
branding
úspěch
marketingová strategie
kariéra
osobní rozvoj
osobní rozvoj
seberozvoj
linkedin profil
brand building
práce snů
vizuální komunikace
sebeprezentace
silná žena
silná žena
BRANDOVÉ FOCENÍ
personal branding
jak být úspěšná
ženy pro ženy
strategická komunikace
jak na linkedin
seberozvojové kurzy
silné ženy
ženy ženám
kariérní růst
osobní branding
osobní brand
pr strategie
úspěšné ženy
branding co to je
úspěšná žena
profil na linkedin
úspěšná žena
osobní značka

Authenticity
Self-confidence
Brand boost

Slova mají velkou váhu, jsou to ale právě fotky, které upoutají pozornost jako první. Ujisti se, že budou promlouvat za tvou značku.

Provedu tě

I am here for you

Jako mentorka osobního brandingu vím, co je ve vizuální komunikaci důležité a jak do ní promítnout tvou značku. Vše spolu pečlivě naplánujeme, aby byl výsledek vyladěný do posledního detailu – od tvé image přes řeč těla až po lokaci focení.
Výsledné brandové fotky budou vyprávět tvůj jedinečný příběh, přitáhnou k tobě pozornost a podpoří tvou nabídku.

+ plánovací 60minutový call
+ PDF průvodce brandovým focením
+ moodboard

Balíček brandových fotek

Vytvoříme spolu sadu fotek, ze kterých budeš těžit opravdu dlouhodobě – portréty, snímky při práci a ze zákulisí, lifestyle fotky. Tak abys je mohla využít pro co nejvíce účelů a na různých platformách.

Balíček zahrnuje:

+ focení až na 3 venkovních lokalitách v 5 outfitech
+ 20 upravených snímků
+ galerii všech tvých fotek v plném rozlišení ke stažení

Tvá investice:

12 000 Kč

Nečekám a objednávám!

Připlatit si dále můžeš:

+ focení v ateliéru
+ stylistu

+ produktové fotky

Offer and price

01

Rezervuj si termín

Máš pocit, že jsem ta pravá a chceš se svěřit do mých rukou? Skvělé, děkuju ti za důvěru! Napiš mi a domluvíme spolu termín brandového focení, který se ti nejvíce hodí.

04

Den „D”

Je čas proměnit všechny plány v realitu! Nemusíš se vůbec bát, že bys to před foťákem nezvládla. Celým focením tě budu provázet. Ukážu ti, jak pózovat, jak se tvářit a zvýrazním tvoje přednosti. No worries! Slibuju, že si to užiješ a výsledek budeš milovat.

03

PŘÍPRAVY Můžou začít

Tady začíná ta pravá zábava! Pošlu ti průvodce brandovým focením, který ti pomůže se připravit a objasní ti způsob, jak tvou značku promítnout do fotek. Dáme si spolu online call, abychom vyladily všechny detaily, a pak připravím moodboard, který dá focení jasný vizuální směr. Nic neponecháme náhodě!

02

Vyřešme papíry

Než se pustíme do příprav, podepíšeme smlouvu, abys měla jistotu, do čeho jdeš. Pak bude potřeba složit zálohu. Hned, jak budou tyto formality za námi, ponoříme se do práce na tvých fotkách.

05

Ready to shine

Během pár týdnů budou tvé fotky připravené. Kromě dvaceti upravených snímků ode mě dostaneš i přístup do celé galerie v plném rozlišení. Použij fotky na svém webu, na sítích a kdekoliv jinde budeš potřebovat. Tvá osobní značka bude zářit!

Tvá cesta k perfektním brandovým fotkám

How does it work?

Je čas posunout tvou značku na novou úroveň

It’s time to level up

Silná značka nedělá kompromisy. Jestli jsi rozhodnutá jít do toho naplno, tvůj next step jsou jedinečné brandové fotky. Napiš mi a můžeme se do toho pustit. Těším se na tebe!

Jsem ready!

Většinou to trvá 2-3 týdny, než ti budu moci fotografie předat.

Zatím ne, ale samozřejmě znám spoustu míst, které si můžeme na tvoj fotoshooting pronajmout.

Ano, tvé fotografie upravím. A přestože zastávám pozitivní přístup k tělu, se skvrnami, modřinami nebo dočasnými znaménky se rozhodně vypořádám.

Ano. Fotografie, můžeš libovolně ořezat či na ně vložit text. Jediné co tě poprosím je neměnit barvy či přidávat filtry.

Ne, soubory RAW v žádném případě neposkytuji. Ale slíbím ti, že ti ukáží v první verzi všechny fotky, které by se ti mohli líbit nebo které bys mohla chtít.

Se změnou termínu nemám problém! Občas je nutné posunout naši schůzku i třeba z důvodu špatného počasí.

Follow US

HELLO THERE

Scenester williamsburg small batch viral typewriter blog, schlitz skateboard squid XOXO four loko. Hoodie intelligentsia affogato, salvia photo booth literally snackwave four dollar toast coloring book typewrite.