O MNĚ

O MNĚ

@LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN  

Behind every successful woman is herself

mentorka osobního brandingu, marketérka a koučka, která pomáhá ženám dostat ze sebe to nejlepší. Už bylo dost pochybností a schovávání. Svět potřebuje více odhodlaných, sebevědomých a autentických žen, které se nebojí být vidět a jdou si za svým. Věřím, že každá z nás má svůj jedinečný dar. A když ho budeme rozvíjet tím správným směrem, můžeme si nadesignovat (nejen) pracovní život podle svých vlastních pravidel.
Rozhodla jsem se spojit své zkušenosti s brandingem a mentoringem dohromady, abych ti pomohla objevit svou sílu, odhodit strach a vybudovat autentickou osobní značku, která ti otevře dveře k tvé vysněné kariéře.

Ahoj, já jsem Lucie,

On a mission to empower women

Moje vlastní cesta


Vždycky jsem od života chtěla víc, a tak jsem se před více než deseti lety rozhodla vybudovat velkou kariéru. Možná ji znáš – tu kariéru, kde šplháš po žebříčku a sbíráš povýšení za povýšením, dokud nedosáhneš vrcholu. A dařilo se mi. Studovala jsem v Německu, kde jsem pak získala i skvělou práci. Teda aspoň jsem si to myslela.
Sice se mi opravdu dařilo, měla jsem uznávanou pozici ve finančním sektoru velkého korporátu a vydělávala jsem si prací, která mě v mnohém bavila. V hloubi duše mi ale něco chybělo. Pořád jsem si říkala: „Tak to je ono? To je to, o co jsem usilovala? V životě přece musí být něco víc, ne?”.
Nebyla jsem šťastná. Neznala jsem pořádně samu sebe ani své touhy. Spadla jsem do životní krize, kdy jsem si absolutně nevěřila, postrádala jsem smysl, byla jsem úzkostná, vyčerpaná, s nadváhou a v depresi.

STORY TIME

seberozvoj, marketing, branding

linkedin
žena
ženy
branding
úspěch
marketingová strategie
kariéra
osobní rozvoj
osobní rozvoj
seberozvoj
linkedin profil
brand building
práce snů
vizuální komunikace
sebeprezentace
silná žena
silná žena
personal branding
jak být úspěšná
ženy pro ženy
strategická komunikace
jak na linkedin
seberozvojové kurzy
silné ženy
ženy ženám
kariérní růst
osobní branding
osobní brand
pr strategie
úspěšné ženy
branding co to je
úspěšná žena
profil na linkedin
úspěšná žena
osobní značka

Poprvé v životě jsem se pořádně zamyslela nad tím, co potřebuji, po čem doopravdy toužím a kde jsou moje hranice. Dala jsem si slib, že budu žít podle vlastních pravidel a ne tak, jak to ode mě očekávají druzí. Uvědomila jsem si totiž, že práce v korporátu nebyl snem mým, ale snem mého okolí.
Začala jsem na sobě intenzivně pracovat a konečně si plnit svůj vlastní sen. Z dlouholetého koníčku jsem udělala práci a založila značku Branded To Thrive, pod kterou tvořím branding a design. Uvědomila jsem si svou vlastní hodnotu a naučila se sebe a své schopnosti prodat. V korporátu i na volné noze.
Vybudovala jsem si vlastní značku, která mi otevřela nové dveře a změnila můj život o 180°.
Nejsem dokonalá a pořád čelím různým výzvám, už k nim ale přistupuju jinak. Moje myšlení i způsob bytí se nenávratně změnil. Jdu si za svým, i když to vyžaduje spoustu času a sil, a hlavně znám svou hodnotu, kterou umím prodat.
Teď provázím stejnou cestou i další ženy, jako jsi TY. Ženy, které chtějí od života víc, zpochybňují nastavené status quo a chtějí žít autenticky, v souladu se svými touhami a sny.

I KDYŽ JSEM MĚLA NA PRVNÍ POHLED „PRÁCI SNŮ", STÁLE JSEM NECÍTILA JISTOTU, SVOBODU ANI UZNÁNÍ, PO KTERÉM JSEM TAK TOUŽILA. KONEČNĚ JSEM POCHOPILA TU MESSAGE. BYLO NAČASE UDĚLAT ZMĚNU A PUSTIT SE DO PRÁCE.

The why behind it all

Moje vlastní cesta nebyla vůbec snadná. Učila jsem se metodou pokus-omyl, která mě stála spoustu energie, peněz a někdy i slz.
Strach, sebedestrukce, pochybnosti o sobě samé, imposter syndrom… počáteční velké nadšení brzo vystřídalo vystřízlivění. Neměla jsem nikoho, kdo by mě vedl, a netušila jsem, kudy kráčet. Branding jsem sice měla v malíčku, sváděla jsem ale vnitřní boj sama se sebou. Rychle mi došlo, že vybudování osobní značky není jen o perfektní strategii. Vyžaduje spoustu vnitřní práce. A tak jsem si to po několikaletém budování značek pro někoho jiného  vyzkoušela 
sama na sobě. Zjistila jsem, co všechno osobní značka obnáší nejen z pohledu marketingu, ale i

z pohledu seberozvoje a správného mindsetu. Kromě marketérky jsem se stala taky koučkou a na základě své vlastní zkušenosti dala dohromady framework pro budování osobního brandingu. Tak, abych tě provedla jak marketingovou, tak seberozvojovou součástí celé cesty.
Protože vím, že ta cesta může být mnohem jednodušší. I learned it the hard way – ale ty už nemusíš. Vyšlapala jsem cestu, po které teď  provedu i tebe. K životu podle vlastních pravidel a práci snů. Ať už to pro tebe znamená cokoliv.

All you need is wifi and a dream.

Tvůj první krok začíná právě tady.

Jsi připravená vybudovat si osobní značku, která ti otevře nové dveře?

Mentoring osobního brandingu

Z Každě přednášky či mentoringu putuje část výtěžku do jedné Z NÁSLEDUJÍCÍCH ORGANIZACÍ:

Pro co
žiji

01

Láska.

02

Luční kvítí & hory.

Smích.

03