POdcast
NA KANAPI

MUST-LISTEN PODCAST PRO VŠECHNY AMBICIÓZNÍ ŽENY
KTERE CHTĚJÍ PRACOVAT SAMI NA SOBĚ, SVÝCH SNECH, PODNIKÁNÍ A/nebo KARIÉŘE.

 @LUCIE.CAROLINE.COENEN  @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN @LUCIE.CAROLINE.COENEN  

S Lucií

PODNIKÁNÍ, BRANDing, ŽIVOTNÍ STYL - V ČEM SE CHCEŠ ZLEPŠIT? KDE CHCEŠ ZAČÍT?

Listen on:
Spotify
Apple Podcasts

Podcast Na kanapi s Lucií je prostor pro ženy, které se zajímají nejen o kariéru či podnikání, design a všechny ostatní start-up věci, ale také o zdravý životní styl a osobní rozvoj.

S každým dílem se obohatíš o znalosti, které potřebuješ k tomu, abys sebe i své kariérní cílr posunula na vyšší level.
 Připrav si šálek čáje a připoj se k nám.

1.

POKUD si přeješ....

Prozradím ti vše, co potřebuješ vědět, abys mohla začít a rozvinout své podnikání, které nejenže přináší změnu, ale jde i nad rámec. Povím ti, co přesně funguje a co ne, abys věděla, kam směřovat svůj životně důležitý čas a energii.

Vybudovat ÚSPĚŠNý PODNIK

2.

Naučit se, jak to všechno udržet v rovnováze

3.

Dosáhnout špičkového výkonu

Rádi bychom žili bohatý osobní i profesní život, byli spokojení a naplnění nejen v podnikání, ale i mimo něj. V podcastu ti poodhrnu oponu a zavedou tě do zákulisí, abych ti ukázala, jak snadné je dosáhnout rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem, pokud si stejně jako já ceníš svobody. Rituály a rutiny změnily pravidla hry, která mi pomohla dosáhnout úspěchu (skoro) bez stresu.

Podělím se s tebou o to, co mi pomáhá dosahovat dlouhodobých výsledků a velkých cílů! A také jak pečuji o své duševní zdraví a i o to, že se opravdu věnuji biohackingu, což je právě zvyšování výkonu našeho mozku a těla, což naopak ovlivnuje to, jak se projevujeme v práci. Podle mých zkušeností spolu zdraví a bohatství pozitivně korelují - nalaď se a poslechni si o tom, jak se optimalizovat po psychické a fyzické stránce.

Také si mě mohla vidět slyšet ve

Žít svobodněji a mít možnost dělat to, co te dělá šťastnou, by se mělo stát novým standardem.

Jsem zastáncem plnění snů. Sníš o něčem? Nebo mas snů mnoho? Popovidej mi o nich, ať už jsou to sny sebevíc divočejší - jsem tu pro tebe. LCC jsem založila jako žena, která měla jen málo zkušeností v oboru, ale velkou vášeň, sen a spoustu odhodlání. 

Poznej svoji podcasterku

AHoj, jmenuji se lucie

"NEMŮŽU SE TOHOTO PODCASTU NABAŽIT! KAŽDÝ Mesic NETRPĚLIVĚ ČEKÁM NA KAŽDÝ NOVÝ DÍL. RÁDA Ho POSLOUCHÁM CESTOU Z PRÁCE."

TEREZA

tvá žádost byla odeslána.

Jupííí.

Mas chuť se ke mně připojit v podcastu? Ano?! Budu moc ráda!
Věnuj prosím chvilku vyplnění tohoto kontaktního formuláře a já se ti brzy ozvu! :)

Be my guest.